Modes Jabłońscy - Ślubne garnitury Koszalin

Marynarki męskie, młodzieżowe i sportowe SLIM

Marynarki męskie i młodzieżowe SLIM i kolekcja SLIM FIT adresowana jest do mężczyzn i młodych ludzi lubiących odzież „bliżej ciała”. Ceny marynarek szytych na zamówienie w Koszalinie – umowne. Nasza oferta zaspokoi wymagania nastolatków, młodzieży jak i dojrzałych klientów. Marynarki szyjemy z wysokogatunkowych tkanin wełny, bawełny, i mieszanek nie gniotących. Wiskozowe podszewki zapewniają wysoki komfort użytkowania. Proponujemy marynarki w trzech podstawowych liniach: marynarka lekko taliowana, marynarka taliowaqna, marynarka mocno dopasowana. Wyroby są projektowane i szyte w bieżących trendach i zgodnym z modą wzornictwie Ceny marynarek z tej kolekcji od 199,00: 299,00: 349,00: 397,00: zł . zależne od wzoru, tkaniny, promocji.
  

Marynarki męskie klubowe

Marynarki męskie klubowe są wyrobami dostępnymi na zamówienie. Szyte w wersji jedno lub dwu rzędowej. Ceny marynarek szytych na zamówienie w Koszalinie – umowne. Marynarki szyjemy z mieszanek wełny z elaną lub z wełny. Klasyczna marynarka klubowa jest uszyta ze 100% wełny o wysokiej gramaturze w kolorze granatowym. Guziki złote. Fason jedno lub dwurzędowy.

 

Prezentowane zdjęcia są tylko częścią naszej oferty, która jest dużo większa i podlega bieżącemu uzupełnieniu i zmianom. Jest to informacja o zakresie oferowanych kolekcji i rodzajach oferowanych produktów. Część wyrobów sprowadzamy na zamówienia lub szyjemy indywidualnie. Szczegółową ofertę, rzeczywiste fasony, rozmiary, wzory znajdziecie w Salonie.